Image

Ostatní služby

 

Dětské hřiště

Informace

Myslíme také na ty nejmenší, proto je v areálu vystavěno dětské hřiště s mnoha herními prvky, které se průběžně doplňují nebo vyměňují za novější, funkčnější nebo potřebnější. Nechybějí dětské dřevěné domečky, skluzavky, houpačky, pískoviště, křídové tabule, trampolíny, skákací hrad atd.

Fotogalerie

 

 

 

Bazén

Informace

V horkých letních měsících můžou děti a sportovci využít pro zchlazení bazén nebo sprchu v plůtkem oddělené bazénové části. Ovšem až po dohodě s personálem a děti vždy v doprovodu rodičů. 

Fotogalerie

 

  

Veřejné ohniště

Informace

K letnímu období patří i ohniště a klacky s voňavým buřtíkem. I takto si můžete ve společnosti svých přátel nebo rodin zpestřit večery v našem areálu.

Fotogalerie

 

 

 

Přebalovací a kojící kout

Informace

Protože se zaměřujeme na rodiny s dětmi, tak nesmí chybět ani místnost, ve které se v soukromí můžete postarat o své ratolesti. Ve vestibulu dámských WC se nacházejí přebalovací pulty a křesla pro ty, kdo chtějí přebalit a nakojit děti v klidu a soukromí. Zde také najdete k zapůjčení jídelní dětské stoličky.

 

 

 

Firemní, společenské, kulturní a sportovní akce

Informace

K jedné z nejdůležitějších aktivit areálu patří pořádání sportovních, společenských, kulturních, firemních a rodinných akcí. Ať se jedná o narozeninovou oslavu v rodinném kruhu, koncert, turnaj nebo i firemní akci o stovkách zaměstnanců. Areál je na to stavěný a připravený jak technicky, velikostně tak i po stránce obslužnosti a občerstvení. Připravíme Vám akci na míru dle Vašich představ a přání.  

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
http://areal-sokolovna.cz/ostatni-sluzby#sigProId694a633cd4

 

 

 

Dárkové poukazy

Informace

Další službou areálu je možnost připravit Vám a vystavit dárkový poukaz dle vašich požadavků. Buď na finanční obnos nebo služby areálu (adventure golf, sauna, sportoviště, občerstvení)

Vložit druhy dárkových poukazů           

Adventure golf

                                                                              Sauna

                                                                              Sportovní areál